Není někdo, kdo by si se mnou zahrál japonskou hru GO. Za tím hraju pouze s Alenkou, ale zas mě tato hra dostala. Když, jsem nastoupil, tenkrát do Jedličkova ústavu v Liberci, tak po pár dnech mě naučili tuto suprovou hru. Kdysi jsem hrál párkrát šachy, který mě bavily, ale né tak, když jsem poznal hru GO, která mě hned chytla. Chodil jsem rád do kroužku v Jedličkárně a začal jsem jezdit s nimi na různé turnaje, po celé české republice. Turnaje, byli suprové a nešlo tam pouze o hru GO, ale bylo tam i plno kamarádu, a hráli se tam i jiné hry, třeba suprová byla hra s balónky, pod názvem boccia. Prostě na turnaje rád vzpomínám. Po pár letech se k této hře vracím, i když už pouze po netu. Jestli někdo má zájem tak mi napište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rád si s vámi zahraju.

Kde hraju hru GO?

Našel jsem jeden suprový web i s českým překladem na adrese https://online-go.com, kde se stačí zaregistrovat a můžeme si zahrát. Můžeme si zahrát online (živě), ale pokud nemáte dostatek času, na celou hru, můžeme ji rozdělit na více dní jako korespondenční. Zřídil jsem tam i jednu mojí skupinu, kde se můžete přihlásit pod adresou https://online-go.com/group/1331.

Já nehraji pouze s Alenkou, ale i s cizíma po celém světě, ale radši bych si zahrál s dalšími kamarády, je to prostě zajimavější, a můžeme přitom i pokecat po chatu.